Časté dotazy

Časté dotazy

Mohu u Vás zažádat o půjčku, i když jsem nezaměstnaný?

Ano, pokud nám v žádosti o půjčku zodpovědně vyplníte, zda jste schopen půjčku splácet. Nepátráme po příčinách a důvodech, pro které potřebujete půjčit peníze. Věříme Vám, že s námi hrajete fér hru.

Čím můžu ručit, pokud chci půjčku od BVP credit CZ s.r.o.?

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí v osobním vlastnictví nebo družstevním bytem, chatou, chalupou, nebo pozemkem. Pokud nemovitost nevlasníte, můžete ručit nemovitostí někoho jiného (ručitel). K žádosti o půjčku si připravte výpis z katastru nemovitostí ne starší 3 měsíců nebo jiné doklady dokazující, že jste vlastníkem nemovitosti (Vy nebo ručitel).

Platí se nějaké poplatky předem?

Ne. U nás neplatíte žádné poplatky předem, ani žádné zálohy.

Co potřebuji ke schválení půjčky?

  • Platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky + druhý doklad totožnosti, případně ručitele.
  • Nemovitost v osobním vlastnictví nebo družstevní byt (popřípadě ručitele s nemovitostí).
  • Aktuální výpis z katastru nemovitostí (někdy bývá označován jako list vlastnictví, nebo zkráceně LV).
  • Nabývací titul, což je listina, kterou prokážete, že jste vlastníkem nemovitosti (může to být kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí, atd.).

Jakým způsobem mám zažádat o půjčku?

Vyplňte formulář „Nezávazná kalkulace“ na úvodní stránce našeho webu. My zhodnotíme Váš požadavek a nejpozději následující pracovní den Vás budeme telefonicky kontaktovat. Pokud bude Vaše žádost vyhovovat našim podmínkám, domluvíme termín osobního setkání. Zavolejte nám na číslo +420 558 84 72 78. Během rozhovoru budete dotázáni na výši půjčky a možnost ručení nemovitostí a některé další osobní údaje. Po zpracování těchto údajů Vás budeme kontaktovat (nejpozději následující pracovní den) Pokud bude Vaše žádost vyhovovat našim podmínkám, domluvíme termín osobního setkání.

Mám na svůj byt (dům) již exekuci, mohu to ještě nějak zvrátit?

Ano. Jsme schopni Vám pomoci i v této nepříjemné situaci. Exekuci vyplatíme a Vy budete mít opět klidné spaní bez strachu ze ztráty domova.

Mohu splatit úvěr i předčasně bez nějaké sankce?

Ano. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit. Neúčtujeme žádný poplatek za předčasné splacení. Stačí zažádat o předčasné splacení a my Vám spočítáme konečnou částku pro doplacení.

Co se stane, když zaplatím splátku po datu splatnosti?

V případě prodlení platby o více než 15 dnů Vám bude účtována sankce 0,2 % z dlužné částky po splatnosti (viz Sazebník poplatků (pdf).). Při opakovaném prodlení splácení se vystavujete riziku sesplatnění celé půjčky najednou. V každém případě nám sdělte včas, že nám nebudete moci zaplatit v řádném termínu. Vše je o komunikaci a jsme také lidé.

Co se stane, když přestanu splácet?

Také v tomto případě nám dejte vědět včas, že se Vaše finanční situace změnila. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc, popř. dočasně upravit splátkový kalendář po nezbytně dlouhou dobu, než se Vaše situace zase zlepší. Vždy je lepší s námi komunikovat, nenechávejte situaci dojít až ke sesplatnění celé půjčky. Pokud budete s prodlením ve splácení déle než dva měsíce bez jakéhokoliv vysvětlení Vaší situace či součinnosti z Vaší strany, dojde k sesplatnění celé půjčky, a to do 30 dnů.

 

Máte dotaz k naší půjčce? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme.

Vaše půjčka

Půjčte si až 6 000 000 Kč

Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 6 649 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 9.9 % p.a.
Podrobné výsledky kalkulačky
ve výši 300 000 Kč se splatností v délce 5 let (60 měsíců):
úroková sazba 9.9 % p.a., měsíční splátka 6 649 Kč, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč,, měsíční poplatek za správu 290 Kč . Celková částka k úhradě by činila 407 961 Kč, vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy a správu. RPSN je stanovena individuálně a je jasně uvedena ve smlouvě.
Vzorový příklad s výpočtem RPSN
Výše půjčky 300 000 Kč, počet splátek 72, úroková sazba 9,9 % p.a., měsíční splátka půjčky 5 542 Kč, měsíční poplatek za správu půjčky 290 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč splatný při podpisu smlouvy, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně), RPSN 14,48 %. Celková částka splatná spotřebitelem 433 950 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce vás bude kontaktovat v době, kterou určíte.

Vaše půjčka
1
Půjčka
Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 6 649 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 9.9 % p.a.
2
Kontakty
Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
(*vyplňte alespoň jeden údaj)
mám nemovitost, kterou mohu ručit
3
Nemovitost
Město
Typ nemovitosti