Spojení půjček

Spojení (konsolidace) půjček s Financial Credit

Konsolidace = spojení libovolného množství stávajících úvěrů a půjček u bankovních ale i nebankovních subjektů do nové půjčky (úvěru). Díky konsolidaci výrazně snížíte výši měsíčních splátek. Jinými slovy… platíte pouze jednu splátku, jednomu subjektu s jasnými pravidly.

Spojíme všechny Vaše půjčky a úvěry do jediné a vypořádáme za Vás Vaše finanční závazky

Máte více půjček a úvěrů? Stane se Vám, že ve spěchu nestihnete splatit jednu splátku včas a problémy se začnou nabalovat? Víme jak Vám pomoci. Přenechejte své finanční starosti nám a získejte zpátky přehled o svých financích.

Nemáme stanoven limit pro počet půjček a úvěrů, které u nás můžete sloučit do jediné splátky. Vaše půjčky a závazky mohou být u různých bankovních i nebankovních společností. Umíme konsolidovat závazky různých členů Vaší rodiny.

Nastavte si přijatelné splátky

Nastavte si výši měsíční splátky podle svých potřeb. Splácení si můžete rozložit na období 1 roku až 10 let, u půjček nad 300 000 Kč až na 20 let. 

Úroková sazba již od 12 % p.a.

Výsledná úroková sazba se odvíjí od délky splácení, bonity klienta a hodnotě a typu zajištění. Je vždy stanovena individuálně. Nabízíme úrokovou sazbu již od 12 % p.a.

Konsolidujeme půjčky až do výše 6 000 000 Kč s ručením nemovitostí

Spočítejte si v naší kalkulačce, na kolik můžete snížit výši Vašich měsíčních splátek díky konsolidaci půjček a úvěrů do jediné. Půjčíme Vám od 100 000 Kč do 6 000 000 Kč s ručením nemovitostí.

Ručit můžete vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, např. rodinných příslušníků nebo dobrých přátel. Ručit lze bytem, rodinným domem, chatou, pozemkem, obchodním prostorem... Nejste si jistí, jak můžete ručit? Kontaktujte nás

Žádné skryté poplatky ani poplatky předem

Žádné poplatky předem neplatíte! Zdarma spolu projdeme Vaše možnosti a navrhneme tu nejvýhodnější variantu konsolidace (spojení) půjček.

Konsolidace půjček je bez skrytých poplatků. Všechny náklady spojené se smlouvou jsou uvedeny v sazebníku poplatků. Víme, jak Vám pomoci zlepšit Vaší finanční situaci. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás.

Rychle a férově

Odhad Vaší nemovitosti, příprava smlouvy i odeslání peněz na Váš účet může proběhnout během jednoho týdne. Nezáleží na tom, kde v ČR se Vaše nemovitost nachází. Své starosti přenechte nám, postaráme se o potřebné papírování k vypovědím původních úvěrů. 

Registr dlužníků u nás nerozhoduje. Konsolidaci nabízíme každému, kdo ji potřebuje. Výše Vašeho příjmu není rozhodujícím faktorem pro získání půjčky. Doložit příjem však bude potřeba.

 

Proč spojit půjčky s FinancialCredit.cz?

  • Dbáme na transparentnost a férovost procesu půjčení již od prvního okamžiku.
  • Zdarma vytvoříme kalkulaci na míru Vašim možnostem a potřebám.
  • Vše vyřídíme v pohodlí Vašeho domova, nemusíte čekat ve frontách, cestovat, a ztrácet tak svůj drahocenný čas.
  • Před podpisem s Vámi celou smlouvu projdeme krok po kroku a vše dopodrobna vysvětlíme.
  • Žádné poplatky předem neúčtujeme.
  • Poskytujeme profesionální poradenství po celou dobu splácení.
  • Neúčtujeme žádné poplatky za předčasné splacení.

 


Chcete se v klidu domova rozhodnout? Chcete ZDARMA sestavit kalkulaci půjčky na míru? Klikněte na "Nezávazně zažádat" a uveďte svoje požadavky. Náš poradce Vás bude nejpozději následující pracovní den kontaktovat a bude Vám nápomocen při vyřešení Vaší finanční situace.


 

Vaše půjčka

měsíční splátkazbývá doplatit
1. úvěr  Kč  Kč
2. úvěr  Kč  Kč
další úvěr
součet akt. splátek 10000 Kč 300000 Kč
Na jak dlouho
100 000 Kč za 8 507 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
Podrobné výsledky kalkulačky
Půjčka/úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností v délce 5 let (60 měsíců):
orientační úroková sazba 20 % p.a., měsíční splátka 6 649 Kč, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč, 2x poplatek za vyplacení jiného úvěru nebo půjčky při konsolidaci 1 000 Kč, měsíční poplatek za správu 290 Kč . Celková částka k úhradě by činila 407 961 Kč, vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy a správu. RPSN je stanovena individuálně a je jasně uvedena ve smlouvě.
Vzorový příklad s výpočtem RPSN
Výše úvěru 244 000 Kč (konsolidace tří půjček, kde zbývá doplatit 10 000 Kč, 18 000 Kč a 216 000 Kč), počet splátek 72, úroková sazba 21,33 % p.a., měsíční splátka úvěru 6 324 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 290 Kč. Poplatky splatné při uzavření smlouvy: poplatek za uzavření smlouvy 7 320 Kč, poplatek 1 000 Kč za každý vyplacený úvěr nebo půjčku při konsolidaci - tj. za tři vyplacené půjčky činí poplatky 3 000 Kč, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně). RPSN 32,12 %. Celková částka splatná spotřebitelem 470 690 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce vás bude kontaktovat v době, kterou určíte.

Reprezentativní příklad
konsolidace půjček
Pan M.K. přišel o práci. A protože potřeboval nějak pokrýt své životní náklady, které byly nemalé, rozhodl se pro půjčku. Jenže žádná banka mu nechtěla půjčit, byl bez příjmu. Nezbylo mu nic jiného, než využít služby nebankovních úvěrových společností, které na výši příjmu tolik nehledí. Po několika měsících ale pan M.K. stále neměl práci a splátky různých úvěrových karet a půjček se navyšovaly. Teprve až po roce se panu M.K. podařilo najít práci, ale to už byl v situaci, kdy už mu celá situace začala přerůstat přes hlavu, hrozila mu exekuce a výše splátek všech půjček se vyšplhala na 12 500,- (u celkem osmi poskytovatelů).

Pan M.K. oslovil naši společnost s žádostí o pomoc při řešení jeho finanční situace. Celou jeho situaci jsme v klidu probrali a nabídli mu možnost konsolidace půjček s ručením nemovitostí. Sepsali jsme smlouvu, vyřídili všechny formality ohledně ručení nemovitostí (byt 2+1 v os.vl.) a na základě plné moci jsme oslovili všechny věřitele, s kterými měl pan M.K. uzavřenou smlouvu a nechali si ode všech vyčíslit výši nesplacené půjčky v určený den splacení, které jsme pak všem věřitelům zaplatili. Panu M.K. jsme rozložili splátky na 12 let, aby se mohl v klidu nadechnout po tak dlouhém výpadku příjmu a mohl v klidu bez problému splácet.

Vaše půjčka
1
Půjčka
Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 8 305 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
2
Kontakty
Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
(*vyplňte alespoň jeden údaj)
mám nemovitost, kterou mohu ručit
3
Nemovitost
Město
Typ nemovitosti