O společnosti

O společnosti

Jsme ryze česká společnost. Působíme po celé České republice, zejména pak na Moravě. Poskytujeme spotřebitelské úvěry pro fyzické osoby i úvěry pro podnikatele a OSVČ zajištěné nemovitostí.

Naši zkušení finanční a úvěroví poradci jsou vám připraveni pomoci s nebankovním financováním vašich potřeb. Zakládáme si na transparentním jednání a na budování dlouhodobých vztahů s klienty. Sídlíme v Ostravě.

 

5 ZÁSAD FINANCIAL CREDIT

TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ

Smlouvu spolu před podpisem projdeme krok po kroku a vše dopodrobna vysvětlíme. Na skryté poplatky nebo poplatky předem tak u nás není místo. Po celou dobu splácení jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince, připraveni vysvětlit případné nejasnosti.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Najdeme spolu produkt odpovídající Vašim aktuálním potřebám a zdarma vytvoříme kalkulaci. Našim klientům poskytujeme odborné poradenství po celou dobu splácení.

OBOUSTRANNÁ SPOKOJENOST

Základem naší práce je budování dlouhodobých vztahů s klienty. Jejich návrat nebo osobní doporučení jsou pak známkou spojenosti a kvality poskytnutých služeb.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Každou žádost o úvěr či půjčku posuzujeme individuálně. Neptáme se, na co peníze potřebujete. Vytvoříme kalkulaci na míru Vašim možnostem.

OPTIMÁLNÍ ÚVĚROVÁNÍ

Půjčujeme zodpovědně. Správné vyhodnocení schopnosti klienta splácet je klíčem k oboustranné spokojenosti. Naše produkty přizpůsobujeme Vašim aktuálním možnostem. Registr dlužníků ani výše Vašeho příjmu nejsou rozhodujícími faktory pro získání půjčky či úvěru. Doložit příjem však bude potřeba.

Vaše půjčka

Půjčte si až 6 000 000 Kč

Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 6 649 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 9.9 % p.a.
Podrobné výsledky kalkulačky
ve výši 300 000 Kč se splatností v délce 5 let (60 měsíců):
úroková sazba 9.9 % p.a., měsíční splátka 6 649 Kč, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč,, měsíční poplatek za správu 290 Kč . Celková částka k úhradě by činila 407 961 Kč, vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy a správu. RPSN je stanovena individuálně a je jasně uvedena ve smlouvě.
Vzorový příklad s výpočtem RPSN
Výše půjčky 300 000 Kč, počet splátek 72, úroková sazba 9,9 % p.a., měsíční splátka půjčky 5 542 Kč, měsíční poplatek za správu půjčky 290 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč splatný při podpisu smlouvy, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně), RPSN 14,48 %. Celková částka splatná spotřebitelem 433 950 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce vás bude kontaktovat v době, kterou určíte.

Vaše půjčka
1
Půjčka
Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 6 649 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 9.9 % p.a.
2
Kontakty
Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
(*vyplňte alespoň jeden údaj)
mám nemovitost, kterou mohu ručit
3
Nemovitost
Město
Typ nemovitosti