Vyplacení exekuce

Rychlé vyplacení exekuce

Život nepřináší jen chvíle radosti a finanční stability. Ztráta zaměstnání, neúspěch v podnikání, důchod nebo mateřská nepokrývající nutné výdaje mohou vést k finančním potížím a exekucím.

Spolehlivé řešení exekucí

Jsme připraveni pomoci exekucím předcházet nebo vyřešit Vaši finanční situaci, pokud již exekuce nastala. Rychlost a správná volba finančního partnera jsou při exekucích zásadní.  

Rychlé vyřízení exekuce

Vaši situaci budeme řešit okamžite, postaráme se o veškerou agendu potřebou k vyřízení exekuce. Odhad ceny Vaší nemovitosti a podpis smlouvy může proběhnout do jednoho týdne.

Vyplatíme exekuce i dražby

Každému klientovi se věnujeme individuálně. Vyřídíme za Vás závazky vůči věřitelům, máme bohaté zkušenosti s vyjednáváním se soukromými finančními společnostmi i státními institucemi. Vyplatíme za Vás exekuce až do výše 6 000 000 Kč.

Splácejte podle svých možností

Pomůžeme Vám nastavit splátky tak, abyste se splácením neměli problém. Splátky rozvrhneme na 1 rok až 20 let (u půjček a úvěrů nad 300 000 Kč je maximální doba splácení 20 let, u nižších 10 let). 

Půjčíme Vám od 100 000 Kč do 6 000 000 Kč s ručením nemovitostí. Ručit můžete vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, např. rodinných příslušníků nebo dobrých přátel. Ručit lze bytem, rodinným domem, chatou, pozemkem, obchodním prostorem... Nejste si jistí, jak můžete ručit? Kontaktujte nás

Žádné skryté poplatky ani poplatky předem

Vyplacení exekuce je bez skrytých poplatků. Jednáme rychle a férově. Všechny náklady spojené se smlouvou jsou uvedeny v sazebníku poplatků. Víme, jak Vám pomoci zlepšit Vaší finanční situaci. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás.

Žádné poplatky předem neplatíte! Zdarma spolu projdeme Vaše možnosti a navrhneme ten nejvýhodnější způsob vyplacení exekuce.

 

Proč řešit exekuci s FinancialCredit.cz?

  • Dbáme na transparentnost a férovost procesu půjčení již od prvního okamžiku.
  • Zdarma vytvoříme kalkulaci na míru Vašim možnostem a potřebám.
  • Vše vyřídíme v pohodlí Vašeho domova, nemusíte čekat ve frontách, cestovat, a ztrácet tak svůj drahocenný čas.
  • Před podpisem s Vámi celou smlouvu projdeme krok po kroku a vše dopodrobna vysvětlíme.
  • Žádné poplatky předem neúčtujeme.
  • Registr dlužníků u nás nerozhoduje.
  • Poskytujeme profesionální poradenství po celou dobu splácení.
  • Neúčtujeme žádné poplatky za předčasné splacení.

  


Chcete se v klidu domova rozhodnout? Chcete ZDARMA sestavit kalkulaci půjčky na míru? Klikněte na "Nezávazně zažádat" a uveďte svoje požadavky. Náš poradce Vás bude nejpozději následující pracovní den kontaktovat a bude Vám nápomocen při vyřešení Vaší finanční situace.


 

Vaše půjčka

Půjčte si až 6 000 000 Kč

Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 9 414 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
Podrobné výsledky kalkulačky
Půjčka/úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností v délce 5 let (60 měsíců):
orientační úroková sazba 20 % p.a., měsíční splátka 6 649 Kč, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč, jednorázový poplatek za vyplacení exekuce 5 000 Kč, měsíční poplatek za správu 290 Kč . Celková částka k úhradě by činila 407 961 Kč, vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy a správu. RPSN je stanovena individuálně a je jasně uvedena ve smlouvě.
Vzorový příklad s výpočtem RPSN
Výše úvěru 350 000 Kč pro vyplacení exekuce, počet splátek 120, úroková sazba 23,2 % p.a., měsíční splátka úvěru 7 170 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 290 Kč. Poplatky splatné při uzavření smlouvy: poplatek za uzavření smlouvy 10 500 Kč, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně), poplatek za vyplacení exekuce 5 000 Kč. RPSN 27,88 %. Celková částka splatná spotřebitelem 1 053 116 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce vás bude kontaktovat v době, kterou určíte.

Reprezentativní příklad
vyplacení exekuce
Paní I.L. se dostala do svízelné situace tím, že podepsala nevýhodnou smlouvu o půjčce, nevšimla si, že pokud dojde k prodlení se splácením, bude následovat okamžité sesplatnění celé půjčky ve výši 250 000,- Kč. Ani po dodatečném dojednávání s věřitelem se paní I.L. nepodařilo tuto situaci změnit, a nikde jinde se ji nepodařilo uvedenou částku sehnat. Došlo tedy k nejhoršímu – k exekučnímu zabavení nemovitosti (byt 3+1 v os.vl.), která měla být nabídnuta v dražbě k prodeji následující měsíc.

V této zoufalé situaci se na nás paní I.L.obrátila s prosbou o pomoc. Spolu jsme probrali všechny okolnosti a nabídli vyplacení exekuce. Po sepsání smlouvy jsme se na základě plné moci spojili s exekutorem, vyplatili požadovanou částku a celou tuto záležitost dotáhli do zdárného konce. Pro paní I.L. to byla velká úleva, protože nepřišla o střechu nad hlavou a o domov. S našimi službami byla velmi spokojená, a na smlouvy a jejich obsah už si dává velký pozor, a pečlivě si vše přečte, než něco podepíše, aby se zase nedostala do nepříjemné situace. Naše podmínky splácení jsou pro paní I.L. srozumitelné a jasné a hlavně – nejsou postaveny tak, aby byly pro ni likvidační.

Vaše půjčka
1
Půjčka
Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 9 414 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
2
Kontakty
Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
(*vyplňte alespoň jeden údaj)
mám nemovitost, kterou mohu ručit
3
Nemovitost
Město
Typ nemovitosti