Oddlužení nemovitosti

Oddlužení nemovitosti s Financial Credit

Je Vaše nemovitost ohrožena exekucí nebo dražbou? Hrozí Vám, že o ni přijdete? Vztahuje se na Vaši nemovitost zástavní právo? Pomůžeme Vám Vaši nemovitost zachránit.

Rychlé vyřízení

Záchranu Vaší nemovitosti budeme řešit okamžite, postaráme se o veškerou agendu. Odhad ceny Vaší nemovitosti a podpis smlouvy může proběhnout do jednoho týdne.

Oddlužíme nemovitost, zastavíme dražbu 

Jsme připraveni zachránit Vaši nemovitost a pomáhat předcházet finančním potížím, které mohou Vaší nemovitost ohrozit. Každému klientovi se věnujeme individuálně. Vyřídíme za Vás závazky vůči věřitelům, máme bohaté zkušenosti se záchranou nemovitostí, vyplacením exekuce a zastavením dražby. 

Splátky rozvrhneme dle Vašich možností

Pomůžeme Vám nastavit splátky tak, byste se splácením neměli problém. Splátky rozvrhneme na 1 rok až 20 let (u půjček a úvěrů nad 300 000 Kč je maximální doba splácení 20 let, u nižších 10 let). 

Půjčíme Vám od 100 000 Kč do 6 000 000 Kč s ručením nemovitostí. Ručit můžete vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, např. rodinných příslušníků nebo dobrých přátel. Ručit lze bytem, rodinným domem, chatou, pozemkem, obchodním prostorem... Nejste si jistí, jak můžete ručit? Kontaktujte nás

Žádné skryté poplatky ani poplatky předem

Zdarma spolu projdeme Vaše možnosti a navrhneme ten nejvýhodnější způsob záchrany Vaší nemovitosti. Žádné poplatky předem neplatíte! 

Poskytujeme rychlé a férové půjčky bez skrytých poplatků. Všechny náklady spojené se smlouvou jsou uvedeny v sazebníku poplatků. Víme, jak Vám pomoci zlepšit Vaší finanční situaci. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás. 

 

Proč Záchrana nemovitosti s Financial Credit?

  • Služba Záchrana nemovitosti je určena těm, jejichž vlastnictví nemovitosti je ohroženo a produkty bank pro ně nejsou zajímavé. Nízká bonita, striktní podmínky či záznam v registru mohou být důvodem odmítnutí finanční pomoci v bankovních ústavech.
  • Dbáme na transparentnost a férovost procesu půjčení již od prvního okamžiku.
  • Zdarma vytvoříme kalkulaci na míru Vašim možnostem a potřebám.
  • Vše vyřídíme v pohodlí Vašeho domova, nemusíte čekat ve frontách, cestovat, a ztrácet tak svůj drahocenný čas.
  • Před podpisem s Vámi celou smlouvu projdeme krok po kroku a vše dopodrobna vysvětlíme.
  • Registr dlužníků u nás nerozhoduje.
  • Poskytujeme profesionální poradenství po celou dobu splácení.
  • Neúčtujeme žádné poplatky za předčasné splacení.

 


Chcete se v klidu domova rozhodnout? Chcete ZDARMA sestavit kalkulaci půjčky na míru? Klikněte na "Nezávazně zažádat" a uveďte svoje požadavky. Náš poradce Vás bude nejpozději následující pracovní den kontaktovat a bude Vám nápomocen při vyřešení Vaší finanční situace.


 

Vaše půjčka

Půjčte si až 6 000 000 Kč

Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 8 850 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
Podrobné výsledky kalkulačky
Půjčka/Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností v délce 5 let (60 měsíců):
orientační úroková sazba 20 % p.a., měsíční splátka 6 649 Kč, jednorázový poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč, měsíční poplatek za správu 290 Kč . Celková částka k úhradě by činila 407 961 Kč, vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy a správu. RPSN je stanovena individuálně a je jasně uvedena ve smlouvě.
Vzorový příklad s výpočtem RPSN
Výše úvěru 500 000 Kč, počet splátek 144, úroková sazba 20,5 % p.a., měsíční splátka úvěru 9 647 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru 290 Kč. Poplatky splatné při uzavření smlouvy: poplatek za uzavření smlouvy 15 000 Kč, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně). RPSN 25,93 %. Celková částka splatná spotřebitelem 1 409 304 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce vás bude kontaktovat v době, kterou určíte.

Vaše půjčka
1
Půjčka
Výše půjčky
Na jak dlouho
300 000 Kč za 9 414 Kč měsíčně
Orientační výše splátky při úroku 20 % p.a.
2
Kontakty
Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
(*vyplňte alespoň jeden údaj)
mám nemovitost, kterou mohu ručit
3
Nemovitost
Město
Typ nemovitosti